Lato w Formie przed Świętem Chleba.

lwf

lwf - lwf

To już ostatni weekend z Latem w Formie przed Elbląskim Świętem Chleba. Żegnamy się z Wami do następnego roku, liczmy, że będziecie nasz projekt dobrze wspominać. W sobotę zapraszamy Was na spacer z przewodnikiem, przewodnicy z PTTK na spacer zapraszają do Bażantarni. Startujemy o godz. 10.00 spod Muszli Koncertowej.

PLAKAT

  • Muzykowanie na scenie LATA W FORMIE zaczynamy dość wcześnie. Od godz. 11.00 do 17.00 odbędzie się I Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Zagrają zespoły, wstąpią soliści, a wśród nich zespół Lazurki, który umilał czas w ramach akcji uwalania dla artystów ulicy Stary Rynek.

  • Od godz. 11.00 do 17.00 zapraszamy również do wspólnej zabawy na Przystanku Starówka. Gry i zabawy poprowadzą animatorzy z Młodzieżowego Domu Kultury. Spotykamy się przed Ratuszem Staromiejskim.

  • W tym samym miejscu (tj. przy Ratuszu Staromiejskim) od godz. 18.00 do 21.30 zostanie rozegrana Trzecia Bitwa na Rysunki - Grafatak (w razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do Klubu Miazzga).

  • O godz. 20.00 na scenie przed katedrą wystąpi zespół "Romantycy Lekkich Obyczajów". Grupa jest znana między innymi z brawurowego koncertu, jaki dali na tegorocznym Przystanku Woodstock.

  • Ale to nie koniec atrakcji. Od godz. 16.00 zapraszamy na Sjestę w Parku Modrzewie - Festiwal Odpoczynku. Tuż po niej na jednej z polan w Parku Modrzewie zapraszamy na ostatnią w tym roku projekcję w ramach Kina pod Chmurką. Wyświetlimy film pt. "Osobliwy dom Pani Peregrine". Zaczynamy o godz. 20.45.

  • W niedzielę od godz. 11.00 zapraszamy na Przystanek Starówka. Przed Ratuszem Staromiejskim o godzinie 17.00 zaprezentuje się Teatr Gdynia Główna, który wystawi przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”.

  • O godz. 20.00 na scenie przed katedrą wystąpi świetny zespół grający reagge - Cała Góra Barwinków.

Zapraszamy w imieniu organizatora cyklu Lato w Formie Witolda Wróblewskiego Prezydenta Miasta Elbląga i sponsora strategicznego GE POWER Sp. Z o.o.