Nasty Ladies, DJ i pokaz fajerwerków

baner

Wspólnie powitanie Nowego Rok stało się miejską tradycją. Podobnie jak w poprzednich latach, Elbląska Noc Sylwestrowa rozpocznie się na placu przy katedrze. Startujemy już o godz. 22, impreza zakończy się godzinę po północy.

W tym roku sylwestrową noc spędzimy w gorących rytmach latino, RnB, soul i samby. Przed elbląską publicznością zaprezentuje się zespół coverowy Nasty Ladies – półfinalistki programu Mam Talent. Jest to kwintet wokalny, który tworzą atrakcyjne dziewczyny: Estera Naczk, założycielka i liderka zespołu oraz Ewa Owczarek, Anna Ciechanowska, Agnieszka Nowicka, Joanna Kowalska. Zespół wykonuje piosenki pełne kobiecej namiętności, uwodzicielsko prezentując przy tym imponujące warunki głosowe wokalistek. Jest to w pełni profesjonalne show estradowe, okraszone elementami choreograficznymi. Zespół dotychczas zagrał ponad 500 koncertów w Polsce i za granicą.

W przerwie między występami Nasty Ladies będziemy bawili się przy muzyce mechanicznej. Punktem kulminacyjnym elbląskiej nocy sylwestrowej będzie pokaz fajerwerków.

Serdecznie zapraszamy!