„Promocje 2018”, czyli szansa na stypendium

Banda Czworga

Banda Czworga - Banda Czworga

Przed młodymi i utalentowanymi elblążanami kolejna szansa na stypendia w ramach projektu „Promocje”, który realizowany jest od 2001 roku.

PROMOCJE 2018 - REGULAMIN

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne, od początku swojej działalności wspierające lokalne środowisko artystyczne stworzyło Fundusz projektu stypendialnego, który tworzą wpływy z 1% oraz środki własne ETK. Celem programu jest wspieranie utalentowanych elblążan (do 35. roku życia). Stypendium można otrzymać m.in. na nagranie płyty, organizację wystawy, udział w warsztatach, a od kilku lat jest możliwość uzyskania wsparcia finansowego na realizację oryginalnej inicjatywy przez animatorów życia kulturalnego Elbląga.

Na zgłoszenia czekamy do końca października 2018 r. Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze ETK (poniedziałek w godz. 9 – 12) lub za pośrednictwem poczty e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na zdjęciu stypendyści z 2017 roku – „Banda Czworga”