Spotkanie Elbląskiego Klubu Przyjaciół Pomorskiej Drogi św. Jakuba

gal

gal - gal

24 stycznia br. (środa) Elbląski Klub Przyjaciół Pomorskiej Drogi św. Jakuba organizuje, pierwszą w tym roku, prezentację o Camino pn. CAMINO W DUECIE. Prezentację przedstawi, należący do Klubu Kazimierz Filip, któy wędrował szlakiem Camino z Astorgi do Santiago w 2016 roku. Prezentacja odbędzie się, jak zawsze, w sali Ratusza Staromiejskiego w Elblągu (ul. Rynek Staromiejski 25), udostępnianej nieodpłatnie naszemu Klubowi przez Prezydenta Miasta Elbląg.

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/1268230596612561/
 
W trakcie tego spotkania zostaną wręczone Brązowe Odznaki Pomorskiej Drogi św. Jakuba osobom (nie tylko członkom naszego Klubu), które wędrowały z nami w 2016 roku i przeszły 5 odcinków Pomorskiej Drogi św. Jakuba z Braniewa przez Frombork, Tolkmicko, Kadyny, Suchacz, Elbląg, Nowy Dwór Gdański do Niedźwiedzicy tj. 120 kilometrów.
 
Pomorska Droga św. Jakuba jest częścią Europejskiego Szlaku Kulturowego prowadzącego wędrowców do Katedry św. Jakuba w Santiago de Compostela leżącym na płn. - zach. krańcu Hiszpanii.
 
Życząc szczęśliwego 2018 roku, zapraszam serdecznie na nasze spotkanie. Buen Camino
 
Tamara Frączkowska
w imieniu Elbląskiego Klubu Przyjaciół
Pomorskiej Drogi św. Jakuba