Wampiriada – VII edycja w Zespole Szkół Gospodarczych

Wampiriada – VII edycja w Zespole Szkół Gospodarczych

Wampiriada – VII edycja w Zespole Szkół Gospodarczych - Wampiriada – VII edycja w Zespole Szkół Gospodarczych

W minioną środę 9 listopada 2016 roku w Zespole Szkół Gospodarczych w Elblągu odbyła się kolejna, VII już edycja Wampiriady, czyli honorowego oddawania krwi przez uczniów oraz nauczycieli szkoły. Zespół Szkół Gospodarczych już trzeci rok uczestniczy w tej akcji, która wciąż  spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. Szczególnie cieszy fakt, iż mimo, że najstarsze klasy opuściły już mury naszej szkoły w maju, w bieżącym roku szkolnym ich młodsi koledzy i koleżanki dzielnie oraz z  zaangażowaniem kontynuują tradycję oddawania krwi w naszej szkole. Wielu uczniów cieszyło się, że ukończenie 18 roku życie umożliwiło im udział w tegorocznej zbiórce krwi.

W tej edycji chęć oddania krwi zadeklarowało 55 uczniów i nauczycieli. Po przeprowadzeniu badań weryfikacyjnych do oddania krwi zakwalifikowano 45 uczniów i nauczycieli,  którym łącznie udało się przekazać 19 litrów drogocennego płynu.
Wszystkim naszym dzielnym uczniom oraz nauczycielom, którzy i tym razem nie zawiedli honorowo oddając krew serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia w kolejnej edycji!

Wampiriada – VII edycja w Zespole Szkół Gospodarczych

Wampiriada – VII edycja w Zespole Szkół Gospodarczych - Wampiriada – VII edycja w Zespole Szkół Gospodarczych

Wampiriada – VII edycja w Zespole Szkół Gospodarczych

Wampiriada – VII edycja w Zespole Szkół Gospodarczych - Wampiriada – VII edycja w Zespole Szkół Gospodarczych

Wampiriada – VII edycja w Zespole Szkół Gospodarczych

Wampiriada – VII edycja w Zespole Szkół Gospodarczych - Wampiriada – VII edycja w Zespole Szkół Gospodarczych

                                    
Organizator akcji:
Alina Godlewska