Zabawa Mikołajkowa

Zabawa Mikołajkowa

Zabawa Mikołajkowa - Zabawa Mikołajkowa
W  hali Centrum Sportowo-Biznesowego odbyło się dziś  Spotkanie Mikołajkowe Prezydenta z dziećmi z elbląskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych działających przy szkołach podstawowych. W zabawie uczestniczyło około 1000 dzieci.

 - "Witam Was bardzo serdecznie. W tym roku Mikołajki wypadły w niedzielę, więc spotykamy się już dzisiaj. Życzę Wam udanej zabawy i wymarzonych prezentów. Czy wszystkie dzieci napisały już listy do Św. Mikołaja?" – pytał Prezydent Witold Wróblewski, po czym wspólnie z przedszkolakami wywołał głównego bohatera dzisiejszego balu.
Oprócz spotkania ze Św. Mikołajem na dzieci czekało jeszcze wiele innych atrakcji. Były tańce, zabawy, szczudlarze i bajkowi animatorzy. Nie mogło oczywiście zabraknąć prezentów. Każda placówka otrzymała zestawy zabawek i pomocy dydaktycznych.
W czasie trwania imprezy opiekę nad dziećmi sprawowało około 100 opiekunów z poszczególnych szkół i przedszkoli, oraz grupa wolontariuszy i animatorów z elbląskich szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów PWSZ.
By zapewnić bezpieczeństwo bawiącym się dzieciom, na hali w Centrum Sportowo-Biznesowym został zorganizowany punkt ratownictwa medycznego, w obrębie CSB zostały zwiększone patrole zarówno Policji jak i Straży Miejskiej. Nad bezpieczeństwem czuwała również Straż Pożarna. Wszystkim służbom oraz wolontariuszom serdecznie dziękujemy!

Galeria zdjęć