ROBOTY, RAKIETY, EKSPERYMENTY

plakat
Z natury jesteś ciekawy, ciągnie cię do nauki i nowinek technicznych? -  zabierz ze sobą najbliższych i przyjdź na Piknik do EPT. W najbliższą niedzielę między 11.00 a 16.00 każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Podczas pikniku będzie można zobaczyć jak działa profesjonalne laboratorium, wypróbować sprzęt jakim posługują się służby mundurowe czy poznać działanie rakiety. Będą też stanowiska z suchym lodem i kuchnią molekularną a laboranci z EPT zdradzą tajniki produkcji bombek choinkowych i chemicznej sygnalizacji świetlnej. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych tj. malowanie twarzy, dmuchana zjeżdżalnia albo roboty z klocków lego. Uczestnicy Pikniku będą mogli wziąć udział w loterii –mamy do wylosowania ponad 200 nagród. Będą to zestawy piknikowe, gry, wejściówki do fitness klubu, do spa, do rodzinnego parku rozrywki, pizzerii, kupony na badania w naszym laboratorium środowiskowym czy vouchery na rodzinną sesję  fotograficzną.

Na piknik co godzinę od 9.45 z Pl. Słowiańskiego będzie kursował specjalny autobus miejski   Obowiązują bilety - zachęcamy do korzystania z promocyjnych, rodzinnych biletów weekendowych.

Szczegóły dot. II Rodzinnego Pikniku Nauki i Techniki na stronie EPT.

Zapraszamy

Atrakcje i nagrody zapewniają Partnerzy: FLSmidth MAAG Gear, Metrotest, MediaMarkt, FanRobot, LogbarTrans, Test, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Placówka Straży Granicznej w Elblągu, Komenda Miejska Straży Pożarnej w Elblągu, ZKM Elbląg, Nowa Holandia, Hotel Elbląg, Celebra, CTAdventure, Eko Partner, Envi-Chem, MBS, InfoPower, WMARR Olsztyn, Pizzeria La Capra, Calypso Fitness Club Elbląg, Paters Design, El-Hurt, Extrum.pl oraz Wawro Photography.

Patroni medialni: Telewizja Elbląska, Elbląska Gazeta Internetowa Portel.pl oraz Express Biznesu.