Linia specjalna na II Rodzinny Piknik Nauki i Techniki w EPT

mapka
W związku z organizacją II Rodzinnego Pikniku Techniki i Nauki, który odbędzie się 10 maja w Elbląskim Parku Technologicznym, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu informuje o uruchomieniu w dniu pikniku specjalnej, dodatkowej linii oznaczonej jako EPT.

Autobus tej specjalnej linii będzie kursował po trasie: plac Słowiański – Pocztowa - Armii Krajowej - 12 Lutego - płka Dąbka - Jana Pawła II – Sulimy (w zatoce przy ulicy Sulimy autobus będzie oczekiwał na kolejny kurs, zawracając na pobliskim rondzie),

Powrót z terenu imprezy po trasie: Jana Pawła II – płka Dąbka – 12 Lutego – Hetmańska - Giermków-plac Słowiański. Autobus będzie zatrzymywał się na wszystkich przystankach autobusowych na swojej trasie.

Ponadto informujemy, że przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Ogólną zostanie ustawiony tymczasowy, dodatkowy przystanek dla linii EPT. Autobus rozpocznie kursowanie o godzinie 9:45 z przystanku przy placu Słowiańskim, a  zakończy o 16:43 na przystanku przy ul. Hetmańskiej.

Rozkład jazdy linii EPT dostępny jest w tym miejscu: http://zkm.elblag.com.pl/aktualnosci/1267.html

Przypominamy, że na wszystkich liniach komunikacji miejskiej obowiązują bilety. W dniu pikniku zachęcamy do korzystania z promocyjnych, rodzinnych biletów weekendowych – szczegółowe informacje dostępne są pod tym adresem: http://zkm.elblag.com.pl/info/cennik.html.