Zostań profesjonalną cheerleaderką!

logo
Kochasz tańczyć, lubisz występować przed publicznością, a do tego masz dużo wolnego czasu i nie boisz się wysiłku fizycznego? W Elblągu przy Szkole Podstawowej nr 21 powstaje właśnie pierwsza profesjonalna grupa pokazowa Cheerleaders Elbląg dla dziewcząt powyżej 16 roku życia. Od wielu już lat, najważniejszym wydarzeniom sportowym towarzyszom pokazy cheerleaderek. Piękne dziewczęta swoim tańcem bawią publiczność w przerwach meczów, a przed wyjściem na halę czy boisko zagrzewają do walki zawodniczki i zawodników. Dzięki ich obecności wydarzenia sportowe są atrakcyjniejsze, a przerwy w rozgrywkach upływają kibicom w gorącej atmosferze. Bardzo często cheerleaderki potrafią na zawodach sportowych stworzyć niepowtarzalną atmosferę, a swoją energią i tańcem porwać tłumy do wspólnej zabawy.

- Poszukujemy tancerek powyżej 16 roku życia, z nienaganną sylwetką, kochających taniec oraz mających trochę wolnego czasu - informuje Milena Kucharczyk z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego, na co dzień trenująca tancerzy z Zespołów Tańca Nowoczesnego DESTINATION. - Doświadczenie taneczne nie jest wymagane, ale oczywiście mile widziane. Kandydatki nie powinny obawiać się zajęć, nie trzeba od razu umieć wykonywać zaawansowanych ewolucji. Przede wszystkim liczy się poczucie rytmu i determinacja. Cała reszta jest kwestią do nauczenia i wyćwiczenia. Gwarantujemy także dobrą zabawę oraz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas wielu imprez miejskich o charakterze sportowym i rekreacyjnym.

Organizatorzy zapewniają całkowicie bezpłatne zajęcia, które w zależności od ilości pokazów, odbywać się będą 1-2 razy w tygodniu. Na pierwsze spotkanie zapraszają, wszystkie chętne panie, w sobotę 21 lutego o godz. 13:00 do dużej sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Zbyszka Godlewskiego 1 w Elblągu.