Otwarte konsultacje - zapraszamy

Gmina Miasto Elbląg wraz z firmą „EU-Consult” Sp. z o.o., ma zaszczyt zaprosić Państwa na otwarte konsultacje projektu prognozy oddziaływania na środowisko projektu "Strategii rozwoju Elbląskiego Obszaru Funkcjonalnego". Spotkanie odbędzie się w Elblągu, w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25, w sali konferencyjnej  na poziomie: 0   w dniu 08.12.2014 r.  o godz. 16:00.Z projektem powyższych dokumentów można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Elblągu (http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/34966)  oraz w siedzibie Urzędu Miejskiego w Elblągu przy ul. Łączności 1, budynek Urzędu Stanu Cywilnego, I piętro pok. nr 4 (Departament Rozwoju, Inwestycji i Dróg).

Wszelkie uwagi i wnioski dotyczące przedmiotowej sprawy można składać także do dnia 10 grudnia 2014 r. przy pomocy formularza dostępnego do pobrania pod ww. adresem internetowym:
a) pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
b) pisemnie do Departamentu Rozwoju, Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu, ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg,
c) ustnie do protokołu w Departamencie Rozwoju, Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu, przy ul. Łączności 1 (budynek Urzędu Stanu Cywilnego, I piętro pok. nr 4).