ZUO wyróżnione. Dwa razy

lider
Zakład Utylizacji Odpadów w Elblągu oraz indywidualnie Marian Wojtkowski (dyrektor ZUO) otrzymali wyróżnienie Panteon Polskiej Ekologii przyznawane przez firmę GEOLAND Consulting International Sp. z o.o., która jest partnerem wydawcy dziennika "Rzeczpospolita".

Panteon Polskiej Ekologii jest prestiżową nagrodą ekologiczną dla firm, projektów lub osób, które działają na rzecz ochrony środowiska. Konkurs organizowany od 1999 roku przeznaczony jest dla przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych, a także jednostek samorządowych, których działalność proekologiczna (zarówno pod względem realizacji inwestycji, jak i edukacyjnym) przyczynia się do poprawy jakości środowiska naturalnego.

W kategorii jednostek samorządu pow. 100 tys. mieszkańców Zakład Utylizacji Odpadów otrzymał wyróżnienie jako przedsiębiorstwo, natomiast Marian Wojtkowski zdobył nagrodę indywidualną.

Nagrody Panteon Polskiej Ekologii zostały wręczone 15 października br. podczas Międzynarodowych Targów Ekologicznych POLEKO w Poznaniu.

Gratulujemy!