Święto Chleba - informacje dla wystawców

Święto Chleba
W związku ze zgłoszeniem przez Państwa chęci uczestnictwa w Święcie Chleba, prosimy, aby w dniu 3.09.2011 każdy wystawca zgłosił się do godziny 8:00 do biura organizacyjnego jarmarku. Mieści się ono w Ratuszu Staromiejskim na parterze, przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu.

W razie wątpliwości otrzymają Państwo mapkę z oznaczeniem siedziby biura. Tego dnia zostanie Państwu przydzielony sektor, w obrębie którego będzie można rozłożyć swoje stoisko. Po przygotowaniu stanowiska prosimy o odstawienie samochodów na parkingi poboczne. Uwaga: obowiązuje całkowity zakaz parkowania w obrębie swoich stanowisk. Miejsca parkingowe dla wystawców również są zaznaczone na załączonej mapce.

Dla wszystkich wystawców zostaną zorganizowane konkursy:
1) na najładniejszy kram,
2) na najciekawszy wypiek.
Dla najlepszych przewidziane zostały atrakcyjne nagrody. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursów
Ponadto 4 września o godz. 14:00 w Ratuszu Staromiejskim w sali konferencyjnej na parterze odbędzie się spotkanie organizacyjne. Weźmie w nim udział mistrz kuchni Robert Sowa. Każdy z wystawców zobowiązany jest do wzięcia udziału w spotkaniu. Prosimy o wydelegowanie jednej osoby z każdego stoiska. Przewidywany czas spotkania to 40 minut. Po zakończeniu dnia wystawcy zobowiązani są do posprzątania wyznaczonego miejsca i/lub kramu. 

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Leszka Linkowskiego pod nr tel. 795 558 247.

Propozycja dla wystawców
W dniach 03-04.09.2011 podczas VI edycji Elbląskiego Święta Chleba odbędą się dwa konkursy "Najciekawszy kram" oraz "Najciekawsze wypieki" przeznaczane dla wystawców. Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące przystąpienia do konkusów znajdziecie Państwo w regulaminach.
Nagrodami w konkursach jest baner internetowy reklamujący zwycięzcę emitowany przez okres jednego miesiąca na stronie internetowej www.elblag.eu.
Dodatkowo zachęcamy do przekazania swoich produktów, które posłużą jako nagrody dla uczestników w prowadzonych podczas imprezy konkursach, a jednocześnie zachęcą klientów do odwiedzenia Państwa kramu. W przypadku pozytywnej deklaracji proszę o przygotowanie informacji na temat prowadzonej działalności, która posłuży konferansjerowi podczas promocji i wręczania nagród. 
Przekazanie nagród: 03.09.2011 roku do godz. 10:00 (przy scenie), osoba odpowiedzialna: Magdalena Śmietanko, tel. 694 732 138.