Zajęcia sportowe z przedszkolakami w Zespole Szkół nr 1

W czwartek  5.06.2014 r. na Orlik przy Zespole Szkół nr 1 w Elblągu (Szkoła Podstawowa nr 11 i Gimnazjum nr 4) bardzo licznie przybyły dzieci z dwóch zaprzyjaźnionych przedszkoli : „WIKI” i Przedszkola nr 24.


Maluchy przybyły, aby uczestniczyć we wspólnej zabawie, która kończy całoroczne zajęcia skierowane do przedszkolaków. Dzieciaki bawiły się świetnie podczas konkursów sprawnościowych, jakie przygotowali dla nich nauczyciele wychowania fizycznego. Były biegi, „sadzenie ziemniaków”, biegi na orientację i wiele innych zabaw i gier sprawnościowych. Wszystkie konkurencje budziły  mnóstwo  emocji, wyzwalały w dzieciach ducha walki i rywalizacji.


Oba przedszkola chciały być najlepsze. Wspólna zabawa przebiegała w bardzo wesołej atmosferze. Dzieciaki  wesoło się  bawiły i wcale nie chciały opuszczać naszej szkoły.
Na koniec zabawy przedszkolaki  otrzymały drobne upominki w postaci szkolnych przyborów (bo od września to już  przecież  uczniowie pierwszych klas).


Paniom wychowawczyniom natomiast  zostały wręczone podziękowania dla przedszkoli za udział  we wszystkich zajęciach, za całoroczną współpracę i  miłą atmosferę.
Mamy nadzieję na dalszą współpracę już w przyszłym roku szkolnym.


Do zobaczenia we wrześniu!

Violetta Kotyńska  - koordynator ds. współpracy z przedszkolami