Spotkanie Prezydenta z mieszkańcami osiedla Metalowców

7 maja o godz. 17.30 w Hotelu Europa przy ul. Królewieckiej 219 Jerzy Wilk, prezydent Elbląga spotka się z mieszkańcami osiedla Metalowców. Będzie to już 10 otwarte spotkanie z mieszkańcami elbląskich osiedli.

Dotychczas prezydent Jerzy Wilk gościł między innymi na Zatorzu, Zawadzie, Nad Jarem, w Próchniku, rozmawiał z mieszkańcami Sadyby, Witoszewa, Zawodzia, Wyspy Spichrzów, Śródmieścia i Starego Miasta. Do końca czerwca zaplanowanych jest jeszcze sześć kolejnych spotkań.


W październiku 2013 roku spotkaniem z mieszkańcami osiedla Zatorze zapoczątkowałem cykl rozmów z poszczególnymi dzielnicami Elbląga – mówi Jerzy Wilk, prezydent Elbląga. Chciałbym, aby takie debaty odbywały się cyklicznie w różnych częściach miasta i dawały możliwość bezpośrednich rozmów z mieszkańcami o ich problemach i potrzebach w najbliższej okolicy. Zależy mi na takich otwartych rozmowach, które mogą odbywać się poza urzędowymi gabinetami, dając większą swobodę dyskusji i szerszy udział elblążan. 7 maja spotkam się z mieszkańcami osiedla Metalowców. Tym spotkaniem chciałbym dać sygnał, że zależy mi również na rozmowach z mniejszymi społecznościami Elbląga, a nie tylko dużymi osiedlami – dodaje prezydent Jerzy Wilk.


Na spotkanie zapraszamy mieszkańców następujących ulic: Formierzy, Kaszubska, Królewiecka 144, 146 A, 146 B, Leśna, Ludwika Waryńskiego, Metalowców, Odlewników, Poznańska, Smolna, Turbinowców, Waleriana Łukasińskiego.