O wsparciu dla przedsiębiorców

Biuro Obsługi Inwestorów zaprasza na spotkanie dotyczące wsparcie przedsiębiorców w ramach Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, które odbędzie się w poniedziałek 28. kwietnia w godz. 13-15 w Elbląskim Parku Technologicznym.

W trakcie spotkania omówiona zostanie Ustawa z dnia 11 października 2013 roku o szczególnych rozwiązaniach związanych z ochroną miejsc, w tym rodzaje wsparcia przedsiębiorców w ramach Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych – „Wsparcie z tytułu przestoju ekonomicznego” i „Wsparcie z tytułu obniżonego wymiaru czasu pracy” ‑ a także dofinansowanie kosztów szkolenia dla pracowników objętych pomocą z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Tomalik z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tym spotkaniu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa za pomocą poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 55 239 33 27 do piątku 25 kwietnia.