XIV Gala Fundacji Elbląg z Ryszardem Rynkowskim i Elbląską Orkiestrą Kameralną

Tradycją stało się już, że podczas corocznej Gali Fundacji Elbląg poznajemy firmę lub osobę, która w sposób szczególny przysłużyła się we wspieraniu organizacji pozarządowych czy osób potrzebujących. Tradycją jest też część rozrywkowa, którą w tym roku zapewni Ryszard Rynkowski i Elbląska Orkiestra Kameralna. Już teraz można nabyć cegiełki na Galę, która odbędzie się 11 maja o godz. 17.00 w Teatrze im. A. Sewruka. Prezydent Elbląga Jerzy Wilk objął to przedsięwzięcie swoim honorowym patronatem.


Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku Fundacja Elbląg organizuje Konkurs o tytuł Filantropa Roku. Jego rozstrzygnięcie nastąpi podczas corocznej, uroczystej Gali Fundacji Elbląg, która jest nie tylko okazją do uhonorowania filantropijnej postawy jednego z nominowanych, ale też możliwością by zobaczyć na scenie elbląskich artystów. Tegoroczną Galę uświetni Ryszard Rynkowski oraz Elbląska Orkiestra Kameralna.

Wejściówkami uprawniającymi do wstępu na Galę są wspomniane wcześniej cegiełki w cenie 20, 30 i 40 zł. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Elbląg. Zatem będzie można miło spędzić niedzielne popołudnie, a jednocześnie wesprzeć działalność Fundacji.
W celu nabycia cegiełek prosimy kierować się do biura Fundacji przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w godz. 8-16.

Honorowym patronem wydarzenia jest Jerzy Wilk Prezydent Elbląga.
Patronat medialny sprawuje TVP Olsztyn i Telewizja Elbląska.