Posterunek wraca na posterunek

policja w zakrzewie
Wczoraj w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej ZAKRZEWO otwarto ponownie punkt informacyjny dla dzielnicowych I rewiru Komendy Miejskiej Policji. Porozumienie w tej sprawie podpisali Zdzisław Łukaszewski prezes zarządu Spółdzielni i Mirosława Meirowska zastępca prezesa zarządu, a po stronie elbląskiej policji, komendant Marek Osik. W otwarciu punktu uczestniczył również Jerzy Wilk prezydent Elbląga.

 

Dwa wyremontowane pomieszczenia będą służyć dzielnicowym, a przede wszystkim mieszkańcom, którzy nie muszą już zgłaszać swoich spraw na odległym posterunku przy ulicy Królewieckiej. Dzielnicowi będą przyjmować w czwartki (godz. 16-17) i piątki (godz. 9-10). Policjanci deklarują również, że na wizyty będzie można się umawiać telefonicznie w innych terminach (tel. 55/ 235 69 03, wew. 243).

Ponowne utworzenie punktu na terenie dzielnicy pojawiło się jako jeden z postulatów na spotkaniu mieszkańców z prezydentem Elbląga. Mieszkańcy, zwłaszcza starsi, wskazywali, że kontakt z dzielnicowymi powinien mieć miejsce na terenie osiedla. Postulat mieszkańców właśnie został zrealizowany.

policja w zakrzewie
policja w zakrzewie
policja w zakrzewie
policja w zakrzewie