Sekret szczęścia, sukcesu i spełnienia kobiety

15 marca br. w Sali Ratusza Staromiejskiego odbędzie się spotkanie dla kobiet pt. „SEKRET SZCZĘŚCIA, SUKCESU I SPEŁNIENIA KOBIETY”. Wydarzenie to zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Elbląga Jerzego Wilka.

 


Ideą spotkania jest, aby w dzisiejszym świecie pełnym wyzwań kobiety bardziej rozumiały i odnalazły siebie, swoją rolę w rodzinie i społeczeństwie, jak również doświadczały spełnienia w życiu. Każda z kobiet posiada ogromną wartość, która często jest przez nie tłumiona na skutek różnorodnych doświadczeń życiowych w przeszłości lub teraźniejszości. Takie spotkania niosą nadzieję, pomagają budować wewnętrzną wartość i godność kobiet. Jest to okazja by w miłej atmosferze i w tak specjalnym miejscu kobiety mogły się spotkać by oderwać się od rzeczywistości, by dostrzec swoje piękno, wartość i rolę w życiu społecznym, zawodowym, rodzinnym, jaką im dał sam Bóg. Spotkanie jest skierowane do chrześcijańskich kobiet, jednak nasze wcześniejsze doświadczenia pokazały, że organizując spotkania dla określonej grupy społecznej cieszyły się one szerokim zainteresowaniem bez względu na światopogląd z powodu wyjątkowej formuły. Atmosfera ciepła i serdeczności oraz treści zawierające pozytywne wzmocnienie wartości i roli kobiet sprawiały, że spotkania były atrakcyjne niezależnie od światopoglądu. Gościem specjalnym będzie pani Magda Grabowska z Warszawy. Jest ona mówczynią od lat zaangażowaną w służbę dla małżeństw i rodzin na co dzień pracująca w Ruchu Nowego Życia. Autorka książki „Kobieta warta królestwa”. Dodatkowo atrakcjami będą: oprawa muzyczna oraz historie życia kobiet. Podczas spotkania zaplanowaliśmy dwie konferencje, przerwę kawową, czas dla dwóch osób na krótkie dzielenie się swoją historią życia oraz uroczyste zakończenie przez prelegentkę w formie umocnienia.


Spotkanie ma charakter non-profit, wstęp wolny, ilość miejsc 150 – 180. Rozpoczęcie o godz. 10.00, zakończenie do 13.00.W imieniu Zarządu Fundacji
Tomasz i Mariola Malkiewicz