Seniorzy lubią się uczyć

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu zorganizowała drugie spotkanie  z cyklu  wykładów otwartych, skierowanych do, słuchaczy uniwersytetów trzeciego wieku, mieszkańców naszego miasta oraz zainteresowanych studentów PWSZ w Elblągu.


W wykładzie uczestniczyło liczne grono słuchaczy Uniwersytetu III Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu oraz słuchacze Pasłęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pierwszy wykład zatytułowany „Bieg życia ludzkiego, czyli rozważania o nas samych” wygłosiła dr Irena Sorokosz, drugi wykład pod tytułem  „Magia spotkań przy stołach i stoliczkach, czyli o wpływie rzeczy, miejsc i ludzi na związki i rozwiązki” zaprezentowała mgr Bogumiła Salmonowicz.

 


Oba wystąpienia spotkały się z dużym zainteresowaniem słuchaczy i stały się przyczynkiem do ciekawych komentarzy i dyskusji. Kolejne spotkanie w ramach wykładu otwartego planowane jest  marzec 2014 r. Tematem planowanego spotkania będą zachowania konsumenckie, co szczególnie może być przydatne w okresie przedświątecznych zakupów.

Już teraz serdecznie na nie zapraszamy wszystkich zainteresowanych słuchaczy.

Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą
PWSZ w Elblągu