Made in Elbląg - zgłoszenia do 15 października

Made in Elbląg
Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji konkursu „MADE IN ELBLĄG”. Główną ideą przedsięwzięcia jest wyłonienie najlepszych elbląskich produktów i usług oraz ich promocja na rynku regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 15 października 2013 roku.W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa, osoby fizyczne, podmioty ekonomii społecznej, które mają siedzibę lub filię na terenie Elbląga; których produkt lub usługa zgłoszone do konkursu są wytwarzane tylko i wyłącznie w Elblągu. Produkty i usługi mogą być zgłaszane do udziału w konkursie „MADE IN ELBLĄG” przez wytwarzające je podmioty, które wprowadziły produkt lub usługę minimum na 3 miesiące przed złożeniem wniosku konkursowego. Nie wprowadza się ograniczeń z tytułu produktów nagrodzonych w innych konkursach.

Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach: Start up – dla podmiotów działających do 12 miesięcy, oraz dla firm działających powyżej roku. Laureaci będą mogli posługiwać się znakiem i hasłem „Made in Elbląg”, a ich produkty/usługi będą promowane w trakcie targów, spotkań lub wyjazdów w celu promocji miasta.

Warunkiem udziału w konkursie „MADE IN ELBLĄG” jest złożenie kompletnego wniosku wraz z oświadczeniami stanowiącego załącznik do regulaminu do 15 października 2013 r. Dokumenty można przesyłać w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź dostarczyć listownie w zaklejonej kopercie z dopiskiem Konkurs „Made in Elbląg” do siedziby Organizatora (Urząd Miejski w Elblągu ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg, pok. 100).

Dokumenty do pobrania:
Regulamin
Wniosek