Targi dla przedsiębiorców

Międzynarodowe targi technologii, innowacji i automatyki w przemyśle - Hannower Messe 2011 to jedna z najważniejszych światowych imprez z zakresu technologii dla przemysłu. Odbędą się w dniach 4 – 8 kwietnia 2011 r. w Hannowerze. Termin rejestracji uczestników upływa 30 marca. Targom towarzyszyć będą spotkania kooperacyjne przedsiębiorców, inwestorów, przedstawicieli instytucji finansowych i wspierających rozwój biznesu Regionu Morza Bałtyckiego.
Bezpłatna giełda kooperacyjna to zgromadzenie inwestorów, przedsiębiorców, przedstawicieli krajowych i lokalnych instytucji wsparcia biznesu oraz ekspertów branżowych. Umożliwia nawiązanie kontaktów biznesowych w kontekście projektów inwestycyjnych oraz wykorzystania potencjału biznesowego, prezentację swojej działalności szerokiemu kręgowi potencjalnych partnerów biznesowych w tym inwestorom lub podwykonawcom.
Giełda kooperacyjna dedykowana jest wszystkim podmiotom funkcjonującym w krajach regionu Morza Bałtyckiego, ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowych inwestorów, przedsiębiorców, organizacji otoczenia biznesu, instytucji finansowych,
instytucji publicznych.
Korzyści dla uczestników to bezpłatny udział w rozmowach biznesowych z wyselekcjonowanymi partnerami regionu Morza Bałtyckiego, bezpłatny udział w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej b2fair (www.b2fair.com/hannovermesse2011/), bezpłatne bilety wstępu na targi Hannover Messe 2011, umieszczenie profilu w katalogu on-line oraz pomoc organizatorów zarówno w procesie rejestracji, jak i w trakcie trwania giełdy.
Spotkania Inwestorów Regionu Morza Bałtyckiego stanowią integralną część imprez kooperacyjnych organizowanych w trakcie Hannover Messe 2011, co umożliwia bezpłatny udział również w innych wydarzenia kooperacyjnych w ramach b2fair.
Rejestracja odbywa się poprzez uzupełnienie profilu on-line dostępnego na stronie: www.b2fair.com/bsr/. Termin rejestracji upływa 30 marca br.