Szkolenie od Stowarzyszenia Żuławy

zulawy
Stowarzyszenie Żuławy gmin i powiatów żuławskich zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na nieodpłatne szkolenie "Standaryzacja usług i działań w partnerstwie".

Szkolenie poprowadzi Jerzy Boczoń – doświadczony i uznany trener, specjalista w zakresie standaryzacji usług społecznych, dyrektor Fundacji Regionalne Centrum z Gdańska.

Podczas szkolenia zostaną omówione fazy, zasady, funkcje i definicje standaryzacji oraz praktyka ich stosowania. Szkolenie jest atrakcyjną ofertą dla wszystkich członków Stowarzyszenia Żuławy w związku z pierwszymi doświadczeniami w zakresie zarządzania i realizacją projektu Pętla Żuławska. To również przydatna wiedza dla służb i urzędników samorządowych, zajmujących się szeroko pojętymi usługami społecznymi (m.in. ośrodki kultury, sportu i rekreacji, pomocy społecznej, itp.).

Szkolenie rozpocznie się 28 grudnia 2012 r. o godzinie 9.00 w Sali Dwukolumnowej Żuławskiego Parku Historycznego w Nowym Dworze Gdańskim, ul. Kopernika 17. Recepcja szkolenia czynna będzie od godziny 8.30. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat.

Prosimy o czytelne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do 24 grudnia 2012 r. e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

INFORMACJA

POBIERZ ZGŁOSZENIE

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Grzegorzem Golą z Biura Stowarzyszenia Żuławy tel. 509 396 900 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!