Zaproszenie na konferencję elbląskiego trzeciego sektora

Warsztaty, seminaria, dyskusje – m.in. to czeka uczestników tegorocznej Konferencji Plenarnej Elbląskich Organizacji Pozarządowych. Będzie też okazja do poznania aktualnej oferty wsparcia elbląskiego trzeciego sektora. Konferencja odbędzie się 15 listopada br. w godzinach 17:00-19:30 w Ratuszu Staromiejskim.


Na spotkaniu będzie obecna Grażyna Kluge wiceprezydent Elbląga. Wydarzenie jest otwarte również dla mieszkańców.

Konferencja poświęcona będzie najważniejszym, aktualnym sprawom elbląskiego sektora pozarządowego.

- Przedstawimy m.in. pracę Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych oraz określimy w dyskusji zadania dla niej na rok 2013. Odbędą się trzy seminaria/warsztaty, na których będziemy mogli ze sobą porozmawiać: skonsultujemy roczny program współpracy samorządu z organizacjami, porozmawiamy o przyszłości organizacji w kontekście strategii rozwoju miasta oraz o aktywności mieszkańców. – zachęca przewodniczący Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych, Arkadiusz Jachimowicz.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarówno przedstawicieli sektora pozarządowego – liderów, członków, wolontariuszy, sympatyków, jak i wszystkich zainteresowanych mieszkańców.

Szczegółowy program konferencji jest dostępny na stronie www.cop.elblag.pl.


Organizacje, które chcą zaprezentować swoje materiały promocyjne lub z realizacji projektów, prosimy o zabranie ich ze sobą na spotkanie. Będzie możliwość ich ekspozycji.

Konferencję Plenarną Elbląskich Organizacji Pozarządowych przygotowuje Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych we współpracy z Urzędem Miejskim w Elblągu.

--
Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych