Krok po kroku w stronę organizacji - szkolenie

Fundacja czy stowarzyszenie to nie tylko ciekawe miejsce pracy, to również sposób na życie dla osób poszukujących wyzwań, chcących nabyć doświadczenie zawodowe oraz realizować społeczne cele. Dla tych, którzy poza zarabianiem pieniędzy chcą wypełniać określoną misję, najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie własnej organizacji pozarządowej. Tego nauczyć się można podczas bezpłatnego szkolenia: 23-24 listopada 2012.Podczas dwudniowego szkolenia dowiedzieć się będzie można, czym dokładnie jest fundacja i stowarzyszenie, jakie są między nimi różnice oraz jak krok po kroku założyć organizację.

Do udziału w szkoleniu Stowarzyszenie ESWIP zaprasza osoby zainteresowane pracą w organizacjach pozarządowych oraz grupy inicjatywne z powiatów: elbląskiego ziemskiego i grodzkiego, braniewskiego, iławskiego oraz ostródzkiego, które zmierzają do założenia organizacji pozarządowej.

Szkolenie odbędzie się w Miłomłynie, zgłoszenia przyjmowane są do 16 listopada 2012. Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.owies.org.pl. Osobom zakwalifikowanym organizator zapewni materiały szkoleniowe oraz pokryje koszty noclegu i wyżywienia w Hotelu Miłomłyn Zdrój. Dojazd na koszt własny.

Zainteresowani tematyką powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz deklarację uczestnictwa w projekcie i przesłać je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem pod numer 55 236 27 16, lub też dostarczyć do biura Stowarzyszenia ESWIP przy ul. Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg. Szczegółowych informacji udziela Sandra Brynda – specjalistka ds. informacji i promocji.

Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie ESWIP. Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „OWIES – Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

--
Sandra Brynda, Stowarzyszenie ESWIP