Zrób zdjęcie i wygraj bilety na rok i 1000 zł

konkurs zkm i te
Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu wraz z Tramwajami Elbląskimi, dzięki wsparciu Agencji Reklamowej CONTACT, zapraszają wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym – „Elbląska komunikacja miejska w Twoim obiektywie”.

Konkurs rozpocznie się 22 września, a więc w Elbląski Dzień Bez Samochodu. Data nie jest przypadkowa – w tym dniu wszyscy którzy przesiądą się z aut osobowych do autobusów i tramwajów mogą przez cały dzień, wraz ze swoimi rodzinami, podróżować po mieście bez kasowania biletów. Oczywiście należy przy sobie posiadać ważny dowód rejestracyjny - tylko na jego podstawie możemy bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej w tym konkretnym dniu.

Czekamy na prace przedstawiające komunikację miejską w Elblągu lub ściśle związane ze zbiorowym transportem publicznym w naszym mieście. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody -  główna nagroda to bilety okresowe na 12 kolejnych miesięcy oraz nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł.

Zasady są proste – każdy z uczestników do dnia 22 października może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace nawiązujące do głównego tematu konkursu. Nie ma znaczenia jakim aparatem, jaką techniką fotografie zostaną wykonane – muszą one przyciągnąć wzrok i uwagę odbiorców.

Prace konkursowe będzie można zgłosić poprzez dostarczenie ich w formacie JPG na płycie CD lub DVD wraz z poprawnie wypełnionym formularzu zgłoszeniowym (załącznik do regulaminu konkursu). Formularz ten powinien zostać zamknięty w oddzielnej kopercie.

Do 25 października komisja konkursowa, której trzon będą stanowili dziennikarze lokalnych redakcji, wybierze min. 6 najciekawszych prac. O tym która z nich zostanie nagrodzona pierwszym, drugim lub trzecim miejscem zadecydują internauci poprzez głosowanie na stronie www.zkm.elblag.com.pl . Dopiero po zakończeniu głosowania, poznamy nazwiska autorów najlepiej ocenianych prac.

Nagrody to:

I miejsce – bilety okresowe na 12 kolejnych miesięcy i 1000 zł

II miejsce – bilety okresowe na 6 kolejnych miesięcy i 600 zł

III miejsce – bilety okresowe na 3 kolejne miesiące i 300 zł

 

ZOBACZ REGULAMIN

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Zapraszamy do udziału w konkursie!