Wystartowała Elbląska Strefa Kibica... cała biało-czerwona

Biało-Czerwone tłumy na Placu Jagiellończyka dopingujące naszą narodową reprezentację - tak w skrócie można opisać to, co wydarzyło się podczas pierwszego meczu EURO 2012.


Narodowe barwy dominowały również na policzkach, czapkach i szalikach kibiców. Doskonałą zabawę pierwszego dnia zapewniła Mobilna Strefa Kibica, która na mecz inauguracyjny zawitała właśnie do Elbląga. Okrzyki radości mieszały się z jękami zawodu i głośnym dopingiem.  Tak właśnie Elbląska Strefa Kibica pokazała, że jest najlepszym piłkarskim adresem w mieście podczas EURO 2012.

Tomasz Lewandowski Wiceprezydent Elbląga razem ze wszystkimi elblążanami zebranymi na Placu Jagiellończyka oficjalnie otworzył Strefę tuż przed meczem Polska-Grecja. Elbląska Strefa Kibica pierwszy gwizdek ma już za sobą.

 

Wstęp na wszystkie atrakcje Elbląskiej Strefy Kibica jest BEZPŁATNY!

Jutro kolejne mecze na dużym ekranie: Holandia-Dania w Charkowie i Niemcy-Portugalia we Lwowie. Sobotnia strefa rusza o godz. 15.00. Poza meczami w programie również gry, zabawy, drobne występy, konkursy i super doping. Dla odwiedzających Elbląską Strefę Kibica adres obowiązkowy, zawierający program i stale dodawane aktualności, to: www.strefakibica.elblag.eu