Masz pomysł? Rozpocznij działalność w Elbląskim Parku Technologicznym

EPT

EPT - EPT
Ruszył nabór lokatorów do EPT. Zapraszamy do udziału w pierwszym pisemnym przetargu nieograniczonym na dzierżawę biur i lokali usługowych położonych w budynku EPT.

- EPT jest wyjątkowym miejscem w skali naszego województwa. Nowoczesny obiekt, klimatyzowane pomieszczenia o powierzchni 6 tys. m2 . – mówi Grzegorz Nowaczyk prezydent Elbląga. – Stwarzamy w nim jak najlepsze warunki rozwoju innowacyjnego biznesu. Przewidzieliśmy miejsca dla lokali użytkowych, biur oraz laboratoriów.

Cena nie jest przedmiotem przetargu. Ze względu na charakter działalności Elbląskiego Parku Technologicznego przedsiębiorca ma do wyboru dwie ceny. Cenę rynkową oraz cenę preferencyjną stanowiącą połowę ceny rynkowej.

- Dla nas liczy się przede wszystkim pomysł przedsiębiorcy. Przy wyborze lokatorów będziemy oceniać m.in. dotychczasowe doświadczenie przedsiębiorstwa, innowacyjność planowanej działalności w Parku i jej wpływ na rozwój miasta i regionu oraz planowany wzrost zatrudnienia. – uzupełnia Paweł Lulewicz dyr. EPT.

Termin składania ofert mija 12 marca 2012 roku.  Pełna oferta na dzierżawę pomieszczeń w Parku dostępna jest na stronie EPT.


UWAGA Przetarg nie dotyczy powierzchni laboratoryjnej, która będzie przedmiotem innego postępowania.